FAQ

Zde naleznete některé odpovědi na časté dotazy

 

 

01Máte vlastní provozovnu?

Ano, jsme dlouholetý výrobce nábytku, kuchyní a vestavěných skříní a máme i vlastní vzorkové studio v Oslavanech, kde vám rádi představíme naše výrobky.

 

02z jakých materiálů vyrábíte?

Vyrábíme z materiálů od kvalitních dodavatelů. Jako výplně používáme širokou nabídku skel jako jsou lacobel, matelac. conex mléčný, conex čirý, satinato, lacomat white vše dle vzorníků RAL, bezpečnostní dveře posuvné s Conex mléčný i conex čirý. laminované desky LTD firem Egger, Kronospan, Kaindl.

 

03jaké používáte rámy?

Rámy používáme výhradně hliníkové značky Senator, které je v mnoha typech a barevných variantách. Na trhu naleznete i levnější ocelové rámy, ale ty kvůli menší odolnosti nenabízíme

 

04jaké máte dodací lhůty?

Dodací lhůty u vestavěných skříní jsou obvykle 14 dní vč. montáže. U typů posuvných dveří osazených speciálním povrchem (fototapety, designové výplně...) je dodací lhůta delší kvůli výrobě na zakázku. Termín dodání je konzultován se zákazníkem.

 

05co vše obsahuje dodávka vestavěné skříně?

Skříň je kompletně připravena k montáži, hrany jsou ohraněny ABS hranou 2mm. Dveře jsou dodávány vč. ochranného obalu, osazeny příslušnými kolečky dle typu kování. Ke každému křídlu dveří 1 ks stoperu (pozicionér) do spodní koleje a příbal dorazových kartáčů 4mm. Dále koleje spodní a horní. Možností jsou i dorazové tlumení k dveřím.

 

06jak dlouho trvá montáž skříně?

Většinou jeden den. Naše montážní a sehraná parta má již své postupy, které v mnohém urychlí práci bez jakkoliv sníženého nároku na kvalitu práce.